Доброго дня шановні бухгалтери!

Мене звати Роман Гловацький, я є експертом з електронного документообігу. Звертаю увагу бухгалтерів на сьогоднішній стан справ з документальним підтвердженням господарських операцій в українських компаніях.

З кожним днем ​​бухгалтерія та юристи все частіше стикаються з електронними документами. На цей час вже склалася така електронна реальність. На жаль, нас ніхто не навчав роботі з електронними документами і зараз у більшості вони просто лежать в МЕДКУ, ВЧАСНО або інших сервісах і чекають, коли до них дійде справа. Це досить погана ситуація, оскільки законодавство вимагає від нас певних кроків по їх обробці і зберіганню.

Для вирішення цієї проблеми я розробив методологію простого переходу бухгалтерії будь-якої компанії на частковий або повний електронний документообіг з постачальниками і покупцями. Називається ця методологія EASY E-DOC, і вона не передбачає придбання коштовних програм для переходу на ЕДО.

Коли ваш ключовий постачальник або клієнт вимагає від вас вести документообіг в зовнішніх сервісах, то в цьому немає нічого поганого. Нам просто потрібно навчитися повсякденно використовувати електронні документи, правильно їх оформлювати і зберігати для можливих майбутніх перевірок. У більшості компаній вже є все необхідне, потрібно тільки правильно організувати роботу і налаштувати облікову систему.

Пропоную вам впровадити електронний документообіг в бухгалтерії по моїй методології і з моїм консультаційним наглядом. Це дуже зручно! І зовсім не потребує сто відсоткового відказу від паперових документів. Вони теж мають право на життя і будуть використовуватися ще довгий час.

Як це працює?

Методика EASY E-DOC Включає 3 базових етапи:

  1. Вивчаємо ваш зовнішній документообіг з постачальниками / покупцями. Створюємо компетенції по ЕДО у співробітників компанії, навчаємо роботі з електронними документами на практиці, отримуємо електронні підписи для співробітників. (Орієнтовна вартість послуги становить 7,5-15 тис. грн.)
  2. Вивчаємо зовнішні можливості обміну з покупцями / постачальниками і їх побажання. Спільно налаштовуємо 1С для роботи з електронними документами. Вчимося працювати з зовнішніми сервісами і програмами. (Орієнтовна вартість послуги 7.5-15 тис. грн.)
  1. Супроводжуємо процес ЕДО організаційно-методологічно:
  • Повсякденне консультування з питань ЕДО, консультування щодо застосування зовнішніх сервісів (ПТАХ, Медок, FlyDoc, Вчасно та інших);
  • Консультаційна допомога в розробці документації (положення про ЕДО, наказів, листів контрагентам, інструкцій персоналу та інше);
  • Розробка технічних завдань (доопрацювання облікової системи, створення сховищ документів, інтеграція ІТ систем із зовнішніми сервісами ЕДО).

Вартість послуги визначається в залежності від її обсягу.

Завжди радий вашим зверненням!

З повагою, Роман Гловацький

+38 (093) -102-99-03 r.glovatskyi@dbc.com.ua

Замовити безкоштовну консультацію